مونو پمپ بتن سبک - مونو پمپ بهلول | منوپمپ | Bohlul Mono Pump

مونو پمپ بتن سبک

برای راهنمائی بیشتر در انتخاب پمپ مورد نظر و خرید لطفاً به منوی "درخواست خرید" مراجعه فرمائید.

یکی از کاربردهای مونو پمپ ها در پمپاژ بتن های سبک سلولی بویژه فوم بتن است. این کاربرد هم در خط تولید بلوک های سبک و هم در دستگاه های پرتابل کف ریزی با فوم بتن صورت می گیرد. در این رابطه تعامل گسترده ای با انجمن بتن سبک سلولی ایران صورت گرفته است و پمپ های ارائه شده به این صنعت مورد تآیید فنی این انجمن واقع گردیده است.
       شرکت مونو پمپ بهلول این گونه از پمپ ها را در دو نوع سه فاز و تک فاز تولید کرده است. از ابداعات بکار رفته در تولید این نوع از پمپ ها در این شرکت مربوط به نصب دریچه شستشو بر روی باکس ورودی پمپ است. وجود این دریچه کمک شایانی در شستشوی کامل این ناحیه خواهد نمود.
       هدف اصلی این واحد جلب رضایت مشتریان و برآورده کردن نیازهای آنان با رعایت دقیق کیفیت محصول و بهبود گام به گام سیستم تولید و پایین بودن قیمت تمام شده برای خریدار می باشد.این بخش در حال آماده سازی می باشد.

نظرات شما به ما کمک خواهد کرد تا نواقص خود را رفع کنیم. نظرات و پیشنهادات مفید و مؤثر مورد تقدیر قرار گرفته و هدیه ناقابلی از طرف مدیریت برای آن در نظر گرفته خواهد شد. لطفاً هر گونه مطلب مورد نظر خود را در فرم زیر وارد و برای ما ارسال نمائید.